Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Constmach - Konkasör Tesisi Ve Beton Santrali İmalatı
Constmach - Konkasör Tesisi Ve Beton Santrali İmalatı
Sektör Bilişim
İl / İlçe İzmir / Bilişim
Web Sitesi https://www.constmach.com
Telefon 05427661315
Kırma eleme tesisi ve beton santrali sektörün de gerek üretim kalitesi gerekse müşteri desteği ile en iyi firma konumuna sahip olan Constmach birçok ülkeye yapmış olduğu ihracatlar ile kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Firmamız bünyesinde bulunan 50’den fazla üretim çeşidi ile siz değerli müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız.
Bu ürünlerimizin başında yer alan titreşimli elek sistemleri ile sizlerin istediği kapasite ve özellikler de hazırlıyoruz ve kısa süre de imalatını gerçekleştirerek sizlere hızlı çözümler sunuyoruz. Uygun fiyatlar da imalatını gerçekleştirdiğimiz titreşimli sarsak elek çeşitleri için bizlerden istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.
Constmach olarak sadece elek sistemleri değil bunun yanı sıra tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı, beton karıştırıcı mikser, konik kırıcı ve titreşimli besleyici bunker gibi bir çok alan da üretimlerimiz mevcuttur. Dilerseniz firmamızı arayarak veya üretim sahamızı ziyaret ederek bizler ve üretimlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres: Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi

Bunlara Göz Atabilirsiniz

TE Bilişim TE Bilişim

Bilişim / İstanbul

Firma Kategorileri